Magazin

Bir kadın gözleriyle beni yedi bitirdi

Bir kadın gözleriyle beni yedi bitirdi

Şarkıcı Ebru Destan, güzelliğinin zaman zaman başına dert açtığını söyledi.

Hafta Sonu dergisine ilginç açıklamalarda bulunan Destan, erkeklerden çok kadınların tacizine uğradığını belirterek, "Bir keresinde kadının biri beni gözleriyle yedi bitirdi. Rahatsız olduğumu anlayınca da kaçtı. Erkekler de taciz etti ama zor kadınım, yanaşmıyorlar" dedi...

"Can Dostum" adlı yarışma programından kısa bir süre önce elenen şarkıcı Ebru Destan'ın, şu sıralar başını kaşıyacak vakti yok. Bir yandan bu yaz piyasaya çıkaracağı yeni albümüyle ilgilenen, diğer taraftan da annesi ve kız kardeşi ile birlikte kurdukları ajans ve emlak bürosuyla uğraşan Destan, Hafta Sonu dergisine birbirinden çarpıcı pozlar vererek, ilginç açıklamalarda bulundu.

Özel hayatında yalnız olduğunu, Vedat İnceefe defterini tamamen kapattığını anlatan güzel şarkıcı, aşkı şimdilik rölantiye aldığını söyledi. Güzelliğinin zaman zaman başına dert açtığını da belirten Destan, erkeklerden çok kadınların tacizine uğradığını belirterek konuşmasına şöyle devam etti: "Bir keresinde bir beni gözleriyle yiyip bitirdi. Rahatsız olduğumu anlayınca kaçtı. Erkekler de oldu. Ama dediğim gibi ben zor bir kadınım, bunu onlara da gösterdiğim için hemen gidiyorlar."

Ebru Destan'ı kapağa taşıyan Hafta Sonu'nda birbirinden ilginç haberler var.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.04.2008
464
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.