Magazin

Bir haftada Avrupa'yı turladı

Bir haftada Avrupa'yı turladı

"Temel İçgüdü 2" filmiyle tekrar gündeme gelen Sharon Stone, filmin tanıtımı için bir haftada Avrupa'yı turladı. Gittiği şehirlerde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Stone, gazetecilere yeni projelerini anlattı.

48 yaşındaki Sharon Stone, "Temel İçgüdü 2" filminin tanıtımı için gittiği şehirlerde güzelliğiyle göz kamaştırdı. Bir haftalık Avrupa turuna Londra'dan başlayan güzel oyuncu, ardından sırasıyla Roma, Paris ve Madrid'e gitti.

Özel jet uçağıyla seyahat eden Sharon Stone, bir haftalık seyahat için yanına ablası Kelly Stone'un seçtiği 90 kıyafet almıştı. Gittiği her şehirde etrafını çeviren vatandaşlarla sohbet eden oyuncu, neşeli tavırlarıyla dikkat çekti.

Avrupa turu sırasında gazetecilerin de yoğun ilgisiyle karşılaşan Sharon Stone, yeni projelerinden de bahsetti. "Temel İçgüdü 3" filminde oyuncu olarak yer almak istemediğini söyleyen Stone, filmi yönetmeyi tercih edeceğini belirtti.

ALBÜM YAPMAK İSTİYOR
Sharon Stone, bir başka hayalinin de müzik albümü yapmak olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz yıl şarkı sözleri yazmaya başlayan oyuncunun bir şarkısı, Katrina Kasırgası kurbanlarına destek için yapılan bir albümde kullanılmıştı. Şarkı sözü yazmaya devam eden Stone, "Keşke bir prodüktör bulsam da albüm yapsam" diyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.04.2006
309
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.