Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bir fahişenin günlüğü

Bir fahişenin günlüğü

Türkiye'nin en çok okunan haftalık haber ve aktüalite dergisi Tempo, İnternet'te Netlarus Blog sitesinde "Wise" takma adıyla "Bir Fahişenin Günlüğü" başlığıyla yazılar yazan 28 yaşındaki üniversite mezunu kadınla röportaj yaptı.

Wise, İnternet'te "Bir Fahişenin Günlüğü" başlıklı blogda şunları yazıyor: "Evet, ben bir fahişeyim. Vücudumu kiralayarak yaşıyorum. Kiramı bu sayede ödüyorum, evet fahişeyim ben. Vücudumu kiralıyorum. Böyle yaşıyorum. Fahişe. Fahişeyim ben. Bu kelimeyi o kadar çok tekrarlamak istiyorum ki. Ta ki içini boşaltana kadar. Ta ki anlamsız gelene kadar. Ta ki..."

Tempo'nun uzun uğraşlardan sonra bağlantı kurmayı başardığı Wise, şunları söyledi:

HERKESE KARIŞ NEFRET
"Evet, fahişelik bilinçli tercihim. Çocukluğumdan itibaren bir yere ait olma hissi yaşayamadım. İletişim kuramıyordum insanlarla. Benden kaynaklı olduğunu da biliyorum artık. Kimseyle anlaşamadım şimdiye kadar. Elimde sadece nefret var şu anda. Herkese karşı nefret duyuyorum. Karşılaştığım herkesin derdi paraydı. Oysa herkes birbirini sevmek zorunda değil, saygı duysa yeterliydi. Ama bunu da göremedim. Şöyle de bir gerçek var ki; bu işi yapan birçok kişi inkár ediyor, yapıyorsan arkasında dur, evet de. Namus iki bacak arasında değil, bunu unutuyorlar."

Fahişelikten para kazandığını, müşterilerini seçtiğini, istemediği kimseyle beraber olmadığını söyleyen Wise, "Bana sadece dokunmak, öpmek ya da yemek için gelen insanlar da var. Ama yaşamam gerektiği için parayı çantaya bırakıp gidiyorlar" dedi.

BEN AŞKA İNANMAM
"Seks yaptığınız insanlar arasında áşık olduğunuz ya da duygusal bir şeyler hissettiğiniz kimse oldu mu" sorusuna Wise şu karşılığı verdi:

"Ben aşka inanmıyorum. Bunların hepsinin safsata olduğunu düşünüyorum. İki-üç saat bir adamla çok güzel eğleniyorum. Sonra o garip, hüzünlü, hırçın dünyama geri dönüyorum. Bir kere, 'Keşke bana para bırakmış olmasa' diye düşündüğüm bir adam oldu. Parayı bırakmıştı ama. Yaptığı işten dolayı kimse aşağılanmamalı bence."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.04.2006
547
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.