Magazin

Bir erkekle uyanmayalı çok uzun zaman oldu

Bir erkekle uyanmayalı çok uzun zaman oldu

İlk albümünü Türkiye'de çıkaran Kırımlı şarkıcı Zarema, FHM dergisine birbirinden seksi pozlar verdi.

Röportajında da çok cesur davranan ve özel hayatına dair tüm sırlarını açıklayan Zarema, "Ben seçtiğim erkeği kesinlikle tüm çılgınlığımla, tüm vahşiliğimle elimde tutarım. Ama bir erkekle uyanmayalı çok uzun zaman oldu" dedi.

İlk albümünü Türkiye'de çıkaran Kırımlı şarkıcı Zarema, FHM dergisine birbirinden seksi pozlar verdi. Röportajında da çok cesur davranan ve özel hayatına dair tüm sırlarını açıklayan Zarema, "Ben seçtiğim erkeği kesinlikle tüm çılgınlığımla, tüm vahşiliğimle elimde tutarım. Ama bir erkekle uyanmayalı çok uzun zaman oldu" dedi.

n Klasik bir soruyla başlayalım, çekimler nasıl geçti?

- Gerçekten de çok cesur davrandığımı düşünüyorum. Ekibiniz çok iyi. Özellikle fotoğrafçınız, beni yeterince motive etmeyi başardı. Motivasyonumu artırmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Elbette ben de çok iyiydim. Tüm dişiliğimi gözler önüne sermeye çalıştım.

n Nasıl birisiniz, elbette iskambil oynarkenki halinizden söz etmiyorum...

- Bir erkek arkadaşım, benden çok korktuğunu söylemiş. "Ben bu kadar fazla değişikliğe açık değilim" demişti. Yeterince açık sanırım.

n Hayatınızda birisi var mı?

- Maalesef yok. Kendime uygun birine aşık olmak, onunla kalıcı bir ilişki yaşamak isterdim. Bir erkekle uyanmayalı uzun zaman oldu.

n Peki nasıl erkekler ilginizi çekiyor?

- Ben güçlü erkekleri severim. Bir erkek her yerde benden daha güçlü olmalı. Hem yatakta, hem de yaşamın içinde benimle baş etmeyi bilmeli. Şunu açıkça söylemeliyim, ben "hayır" cevabını asla kabul etmem. Kumral ve sarışın erkekler ilgimi çeker. Bebek yüzlülere tahammül edemem ve esmerleri sevmem. Ama bir istisnası var. Zinedine Zidane'a karşı özel bir ilgim var.

n Zidane mı?

- Evet, buna herkes çok şaşırıyor ve ben de bunun nedenini anlamıyorum. Çok sert ve seksi bir erkek. Üstelik yeterince karizmatik.

n Futbol izler misiniz?

- Hayır, hiç anlamam maalesef.

n Bir erkeği mutlu etmek için neler yapabilirsiniz?

- Seksi kıyafetler ve sonsuz itaat... Elbette evin içinde. Dışarıda hiç kimse birbirinin işini engellememeli bence.

n Klasik ve sıkıcı bir soruya ne dersiniz? Issız bir adada yanınızda ne olsun isterdiniz?

- Yeni besteler yapmak için, yazmak için bir metronoma ihtiyaç duyardım. Yanımda çılgın bir erkek hiç fena olmazdı. Parfümüm de olsun isterdim.

n Bir gazeteci Marilyn Monroe'nun yanına yaklaşıp "Yatarken ne giyersiniz" diye sormuş...

- Evet, lafı nereye getireceğini anladım. Monroe da "Yatarken üzerimde sadece birkaç damla Channel 5 olur" demiş.

n Ya sen?

- Üzerimde Channel 5 olmaz, yeterince açık mı?

n Hiç reddedildiniz mi?

- Hayır, böyle bir şey asla başıma gelmedi. Ben bir erkeği seçersem kesinlikle tüm çılgınlığımla, tüm vahşiliğimle onu elimde tutarım. Bir erkek arkadaşım sadece yataktaki başarım için benimle evlenebileceğini söylemişti. Çok mu konuştum acaba?

Umarım kabinde kamera yoktur

n Hiç büyük çılgınlıkların oldu mu?

- Evet bir keresinde otomobilde, bir keresinde de bir mağazanın soyunma kabininde sevişmiştim.

n Kaza yaptınız mı?

- Hayır, arabayı durdurmuştuk. Ancak alışveriş merkezinden çıktıktan sonra, aklımıza kameraların olabileceği geldi. Mağaza müdürüne canlı şov yaptığımızı düşünmek çok hoş değil tabii. Ama risk almak pek çok şeyi heyecanlı hale getiriyor. Adrenalin duygusunun zevki ikiye katladığı muhakkak.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.03.2008
489
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.