Magazin

'Bir erkekle seks için bir araya gelen kadınlar'

'Bir erkekle seks için bir araya gelen kadınlar'

En yakın arkadaşının karısından bebek bekleyen ancak bu süreçte eski sevgilileri ile tatile çıkan Simon Cowell'a 'harem' eleştirisi...

simon cowell

Son zamanlarda Twitter hesabındaki ilginç notları ile dikkat çeken ABD'li şarkıcı Sinitta bu kez de haremin tanımını yaptı.

Haremi "Bir erkekle seks yapmak için bir araya gelen bir grup kadın" olarak tanımlayan Sinitta, eski sevgilisi Simon Cowell'ın eski - yeni sevgililer grubuna göndermede bulundu.

ABD'nin yetenek yarışması American Idol'ın meşhur jürisi Cowell sevgilisi ilk çocuğuna hamile kaldığından bu yana başında 'harem'i olarak anılan eski sevgilileri ile görüşmeyi kesti. Ancak Sinitta halen eski ilişkisine dair iddialarla uğraşıyor.

Kısa bir süre önce Sinitta'nın 2009 yılında hamile kaldığı ve kürtaj olduğu iddiaları su yüzüne çıktı. İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre Sinitta iddiaları yalanladı.

Twitter hesabında da iddiaları yalanlayan Sinitta Jeremy Kyle'ın programına yalan makinesine bağlanarak katılmayı talep etti.

Sinitta, Twitter hesabında "Kimileri 2009'da kürtaj olduğumu, kimileri de bunu Simon'ın arkasından yaptığımı iddia etti. Bu sona ermeli" notunu yayınladı.

Sinitta'nın bundan kısa bir süre sonra yayınladığı, "Ebeveynler iki kişi olmalı. Tek kişi çocuk yetiştirmemeli" şeklindeki notu da ilginç bulundu.

Bir süredir yakın arkadaşı Andrew Silverman'ın karısı Lauren'la yaşadığı yasak aşkla gündemde olan Cowell, eski sevgililerinden bir kaçını ve bazı televizyoncu arkadaşlarını da alıp yat gezisine çıkmasıyla çok konuşulmuştu.

Cowell, yeni kız arkadaşı Lauren Silverman'dan bir bebek beklemesine rağmen eski nişanlısı Mezhgan Hussainy ile hâlâ çok yakın olması ile de gündemden düşmedi.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 05.10.2013
534
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.