Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Bir daha oraya giden Fatih Ürek olsun'

'Bir daha oraya giden Fatih Ürek olsun'

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki akşam Arnavutköy Balıkçısı’nda gelen 750 TL hesaba bozuldu ve balıkçıyla ilgili ağır bir tweet attı.

Ancak daha sonra kendi masasındaki 5 kişiyle beraber 2 şoförünün de yediği ve kendisine devamlı müşteri indirimi bile yapıldığı hatırlatılınca yazdığı tweet’i sildi. Erbil, ağabeyi Mustafa Erbil ve iki genç kadının da bulunduğu bir grupla birlikte önceki akşam Arnavutköy Balıkçısı’nda yemek yedi.


Erbil kardeşler yemek yiyip sohbet ettikleri kız arkadaşlarıyla aynı anda mekânı terk ederken farklı araçlara bindi. Soruları yanıtsız bırakan Erbil’in otomobilini taksiyle takip ettikleri gözlerden kaçmadı. Erbil’in balıkçıda 5 kişi 750 TL hesap ödediği ortaya çıktı. Erbil daha sonra “Arnavutköy Balıkçısı’nda 5 kişi 750 TL hesap geldi ve sadece bir kişi balık yedi. Bir daha oraya giden Fatih Ürek olsun” şeklinde tweet attı.

Masada yok yok!
Erbil’e mekandan 5 kişi değil, 7 kişinin yemek yedikleri ve masasına rakının yanında ahtapot levrek, marin patlıcan, peynir, kavun, yaprak dolma, salata, ara sıcak olarak kalamar, karides, fener palamut, sufle ve meyve, 2 şoförüne de levrek ızgara ve rakı servisinin yapıldığı hatırlatıldığında ise yazdığı tweet’i sildi.

(Milliyet)

475
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.