Magazin

Bir bölümde yayından kaldırıldı

Bir bölümde yayından kaldırıldı

Show TV'de geçen Cumartesi yayınlanmaya başlanan 'Oldu Teşekkürler Garbın Afakı' isimli komedi dizisi ilk bölümünün ardından yayından kaldırıldı.

Daha önce Show TV'de her akşam ana haber öncesi kısa skeçler halinde yayınlanan Oldu Teşekkürler, dizi haline getirilmişti. Süreç Film'in yapımcısı olduğu Oldu Teşekkürler, geçen Cumartesi Show TV'de ilk bölümüyle yayınlanmıştı. İlk yayın gününde, Total'de 34., AB grubunda ise 27. sırada yer alan dizi, kanal yönetimi tarafından yayından kaldırıldı.

Oldu Teşekkürler ekibi, dizinin kaldırıldığını Twitter hesabından takipçilerine duyurdu. Açıklamada, dizinin gelecek bölümlerdeki tarzlarıyla ilgili olarak Show TV'yle beklentilerin örtüşmediği ve bu nedenle yayından kaldırıldığını belirtildi.

Oldu Teşekkürler ekibinin yaptığı açıklama şu şekilde:

"Çoğunuzun bildiği gibi, birkaç gün önce Garbın Afakı adlı komedi dizimizin ilk bölümüyle televizyon izleyicisinin karşısına çıktık. Dizimiz başlamadan önce günlük reyting sıralamasında 69'uncu sırada olan kanalı, 35 basamak birden yükselterek totalde 34'üncü sıraya çıkardık. AB grubunda da 27'inci olarak bitirdik. Hemen hemen tamamı hiç tanınmamış oyunculardan oluşan bir kadroyla, daha ilk bölümde.

Fakat üzülerek bildiririz ki, Oldu Teşekkürler Garbın Afakı devam etmeyecek. İşbirliğinin devamı için, televizyon kanalıyla ortak bir paydaya varamadık. Bu kararımızın tamamen iş konusundaki fikir ayrılıklarından kaynaklandığını açıkça belirtmek isteriz. Garbın Afakı'nın devam bölümlerinin tarzıyla ilgili olarak, Show TV'yle beklentilerimiz örtüşmedi.Bu durumu son derece normal karşılıyoruz. Çünkü sosyal medyanın ve televizyonun bambaşka dinamikleri olduğunu çok iyi biliyoruz. Bize kucak açtıkları için Show TV ailesine teşekkür ediyoruz. Yepyeni işlerde tekrar görüşene kadar, hepinize oldu teşekkürler."

Yayın tarihi: 28.02.2013
445
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.