Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bir benzeri daha yoktu, bugüne kadar

Bir benzeri daha yoktu, bugüne kadar

Her zaman çılgın kıyafetleriyle gündeme gelen ABD'li şarkıcı Lady Gaga, bu kez karşımıza herkesi şaşırtan bir elbiseyle objektiflere poz verdi.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

LADY GAGA FOTOĞRAFLARI

Müzik dünyasının asi şarkıcısı Lady Gaga'yı kendine özgü ve sıradışı elbiseleriyle tanıyordu tüm dünya; ta ki bugüne kadar...

Birbirinden ilginç kostümleri ve sıradışı hareketleriyle sık sık gündeme gelen müzik dünyasının asi kızı Lady Gaga, 1994 yılında 'Dört Nikah Bir Cenaze' filminin Londra galasında Liz Hurley’nin giydiği Gianni Versace tasarımı çengelli iğneli elbiseyle poz kesti bu sefer paparazilere.

ELIZABETH HURLEY FOTOĞRAFLARI

Öyle ki onun sahnede ya da herhangi bir davete giderken giydiği elbiselerin bir benzeri daha yoktu. Ama Lady Gaga geçtiğimiz gece Milano'da herkesi şaşırtan Versace imzalı 'tarihi' bir elbise ile karşımıza çıktı.

İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre; cüretkarca taşıdığı elbiseyi sallanan altın küpeleri ve güneş gözlüğü ile kombine etmeyi tercih eden Gaga, sade ama şuğ makyajıyla dikkat çekti.

Yıllar önce galaya katılırken Versace imzalı çengelli bu elbiseyi giyerek hafızalara kazınan Liz Hurley'den sonra Lady Gaga'nın bu elbiseyi seçmesi şimdiden magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı bile.

Magazin basını Liz Hurley mi, Lady Gaga mı diye kimin daha iyi taşıdığı konusunu tartışadursun; makyajı, koluna ve kulağına taktığı sade akseuarlarıyla Lady Gaga bu elbise içinde her zamanki gibi oldukça iddialı görünüyordu.

(Gazeteport)

529
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.