Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bir aşk masalı

Bir aşk masalı

Alman süpermodel Heidi Klum ve İngiliz şarkıcı Seal. Onlar modern bir aşk masalının iki kahramanı.

Heidi Klum sağda

Ünlü çift, 16 aylık kızları Leni ve aileye yeni katılan oğulları Henry'le Hello dergisinin son sayısına konuk oldular. Bu, dört haftalık Henry'nin basınla ilk tanışmasıydı.

Heidi Klum, Formula 1 takımlarından Renault'nun patronu Flavio Briatore'den ayrıldığında kızı Leni'ye altı aylık hamileydi. Olaylı ayrılık sonrası zor günler geçiren Alman süpermodel, İngiliz şarkıcı Seal'le tam da o sırada tanıştı.

Seal, sırılsıklam aşık olduğu Heidi Klum'un yanından bir an bile ayrılmadı. Hatta sevgilisinin başkasından olan çocuğunun doğumuna girip, ona destek bile oldu. 42 yaşındaki İngiliz şarkıcı Seal, geçtiğimiz aralık ayında Kanada'daki kayak tatilleri sırasında, kendisinden 10 yaş küçük sevgilisine evlenme teklif etti.

Heidi Klum, nişanlandıklarında Seal'den dört aylık hamileydi. Çift, mayıs ayında Meksika'da bir plajda, sade bir törenle evlendi.

BENİM ZATEN BİR KIZIM VAR
Heidi Klum ve Seal, aileye dört hafta önce katılan oğulları Henry Günther Samuel'le tam bir mutluluk tablosu sergiliyorlar şimdilerde.

İlk kez baba olan Seal, ne hissettiği sorulduğunda 'Benim zaten bir kızım var. Ama oğlumu kucağıma aldığım zaman, benim minik bir versiyonum diye düşündüm' diyor. Dört hafta önce doğum yapmış olmasına rağmen incecik fiziğiyle dikkat çeken Heidi Klum ise uyuyan oğlundan gözünü ayırmıyor. Küçük Leni ise 'baba' dediği Seal'in kucağında, hayatından çok mutlu.

Önce Heidi'nin kocasıyım
'Çocuklarım için ölebilirim. Ama önce Heidi'nin kocası, sonra çocuklarımın babasıyım' diyor Seal. Deli gibi aşık olduğu karısına bir şarkı yazıp yazmadığı sorulduğunda ise 'Belki birden de fazla şarkı yazmışımdır' cevabını veriyor.

Nöbetleşe kalkıyorlar
Heidi Klum ve Seal, Henry gece uyandığında nöbetleşleşe kalkıyorlarmış. Heidi Klum, Henry'i birkaç ay emzirmeyi umuyor. Evde olmadığı zamanlar ise Henry'ye annesinin süt pompasıyla çektiği sütü veriliyor.
(Hürriyet/Kelebek)
331
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.