Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Binbirgece benim hayatım

Binbirgece benim hayatım

Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın sunduğu Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Dobra Dobra'ya 'Binbir Gece' dizisi için 'Bu benim Hayatım' diyen Işın Karaca ve ünlü oryantal Tanyeli konuk oldular.

Işın Karaca: Çocuğumun hayatını kurtarmak için hiçbir çarem yoksa gözümü kapatır vazifemi yaparım

Programın diğer konuğu Işın Karaca'da kendisinin de kocası askerdeyken "Binbir Gece"deki gibi beş parasız hastane kapılarında kaldığını, gecenin iki buçuğunda Orhan Gencebay'ı arayarak yardım istediğin anlattı.Karaca, Eğer hiçbir çaresi kalmassa, çocuğunu yaşatabilmek için "ahlaksız teklifi" kabul edebileceğini de sözlerine ekledi.

Ünlü Sanatçı, Hande Yener'in "Dünya standartlarında müzik yapıyorum açıklamasına, "Hande yener'i çok beğenirim ama dünya starı olacaksa, bir kere lisan bilmesi lazım. Yabancı müzik söylemek için müziğin kültürünü de bilmek lazım.Dans etmekle, sahneyle olmaz" sözleriyle cevap verdi.

Tarkan'ın İngilizce albümünü dinlediğini ve çok beğendiğini ama bir şeyler eksik olduğu için beklediği istenen başarıyı sağlayamadığını belirtti. Kenan Doğulu'nun sahnesini olağanüstü bulduğunu söyleyen ünlü sanatçı, dünya platformunda Kenan Doğulu'yu Tarkan'dan daha önde gördüğünü de belirtti.. Mustafa Sandalı çok abartılı bulduğunu, Demet Akalın'ın ise Hande Yener'in yerini aldığını söyleyen Karaca, bu düşüncesini: "Demet akalın çok popüler, bütün yaz yıkıldı ortalık" sözleriyle özetledi.
760
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.