Magazin

Bin Ladin onu istiyor!

Bin Ladin onu istiyor!

10 yıl önce Bin Ladin'in tecavüzüne uğradığını iddia eden Sudanlı kadından ilginç iddia: Bin Ladin'in Whitney Houston'la seks yapma takıntısı var.

1996 yılında Usame Bin Ladin'in kendisini alıkoyduğunu ve seks kölesi yaptığını iddia eden Sudanlı bir kadın, Bin Ladin'in Whitney Houston'la seks yapmayı arzuladığını ve bunu bir takıntı haline getirdiğini iddia etti.

İngiliz The Sun gazetesine göre, Bin Ladin'in kendisini Fas'ta bir otelde dört ay boyunca alıkoyduğunu söyleyen Kola Boof, "Kayıp Kızın Günlüğü" adlı otobiyografisinde Bin Ladin'e ilişkin anılarını da anlattı.

"Bin Ladin, Whitney Houston'ı 'Hayatımda gördüğüm en güzel kadın' diye tanımlıyordu. Ona olan düşkünlüğü, kocası olan Bobby Brown'ı öldürme düşüncesine kapılmaya kadar varmıştı. Houston ile evlenip onu karısı yapmak istiyordu" diyen Boof, kitabında Ladin'in "Houston'a ilişkin analizine (!) de yer verdi:

"Houston aslında şeriat geleneklerine uygun bir kadın. Ancak yaptığı müzik şeytani. Çünkü Amerikan kültürüyle beyni yıkanmış..."
(Milliyet)
Yayın tarihi: 23.08.2006
511
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.