Magazin

Bimeks Türkiye'yi yarıladı!

Bimeks Türkiye'yi yarıladı!

Bimeks Aksaray’da 2 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da Türkiye genelindeki 64. mağazasını açarak bulunduğu il sayısını da 40’a çıkardı. Aksaray mağazasıyla beraber 81 ilde mağaza açma hedefini de yarılamış oldu. Kendine özgü franchise modeli ile Anadolu’da büyüyen Bimeks’in ilk franchise işortağı da 4. Bimeks franchise mağazasını açtı.

bimeks

Peş peşe açtığı mağazalar ile büyümeye aralıksız devam eden teknoloji perakendeciliği sektörünün öncü kuruluşu Bimeks, Franchise duyurusunu yaptığı 2010 yılından günümüze toplam mağaza sayısını 64’e, franchise şube sayısını 28’e çıkardı. İç Anadolu bölgesinin önemli illerinden Aksaray’a geniş ürün çeşidini, güler yüzlü hizmeti, istihdamı ve iyi fiyatı götüren Bimeks Aksaray’daki mağaza açılışını 2 Haziran Cumartesi günü, saat 10.00’da Kültür Park Site Alışveriş Merkezinde gerçekleştirdi. Açılışa; Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Akif Kılıç, Franchise İşortakları Kürşat Güleroğlu, Bilal Yılmaz ve Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar katıldı. Aksaray’da 28. franchise şubesinin açılışını gerçekleştiren Bimeks’in açılışında vatandaşlar sabahın erken saatlerinde indirimli ürünlerden alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

2012 yılından bugüne 11 mağaza açarak yatırımlarına hız kesmeden devam eden Bimeks tüm yurda iyi fiyatlı teknolojiyi götürmek için çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’nin her ilinde en az bir Bimeks olana dek açılışlarına devam edecek olan Bimeks Aksaray mağazası ile beraber bu hedefini yarılamış oldu. Bimeks’in 40 . ildeki mağazası, 182 metrekarelik satış alanı ile Aksaraylılara hizmet verecek.

Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar açılışa özel yaptığı konuşmada “Bimeks 2012 yılında da pazar payını arttırarak büyüyor. Stok riski taşımayan Franchise modelimiz ile Anadolu’da kısa aralıklarla yeni mağazalar açmaya devam ediyoruz. Franchise modelimiz Anadolu’da çok rağbet görüyor. Öyle ki ilk franchise işortağımız bugün Aksaray mağazası ile birlikte 4. franchise mağazasını açtı. Bimeks’in bu başarısını güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışına ve iyi fiyat garantisine bağlıyoruz. Aksaray mağazamızın açılışının hemen sonrasında Konya Ereğli, Bodrum ve Tekirdağ Şarköy’de yeni mağazalarımızın açılışını gerçekleştireceğiz. Türkiye’nin Halka açık ilk teknoloji perakendecisi olarak halktan aldığımız gücü halka teknoloji hizmeti olarak sunmaya devam edeceğiz.”dedi.

Sektöründe pek çok ilki başarmış Bimeks, her alışverişinizde bedava uçuş mili kazanacağınız tek perakende noktası. Açılışı yapılan Aksaray mağazasında 182 metrekarede bilgisayardan cep telefonuna, fotoğraf makinesinden mp3 çalara, televizyondan oyun konsoluna, küçük ev aletlerinden kişisel bakıma binlerce ürün Aksaraylıların beğenisine sunuldu.

Aksaray’a kaliteli ve iyi fiyatlı avantajlı teknolojiyi götüren Bimeks açılışa özel indirim uyguladığı bazı ürünler ise şöyle; 22’’ Toshiba LCD TV 999 TL yerine 699 TL, Kodak 14 MP fotoğraf makinesi 499 TL yerine 199 TL, Nokia çift hatlı cep telefonu 229 TL yerine 159 TL, HP Mini Netbook 1010 TL yerine 469 TL.

Yayın tarihi: 04.06.2012
651
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.