Magazin

Bilgisayardan çıkan iki isim

Bilgisayardan çıkan iki isim

Gökhan Demirkol'un el konulup incelemeye alınan bilgisayarlarında, magazin dünyasının yakından tanıdığı iki isme daha rastlandı. Demirkol'un messenger yazışmalarında fotomodel Selin Vatansever ile Zeynep Yılmaz'ın da adı geçiyor.

Gamze Özçelik'in porno görüntülerini İnternet vasıtasıyla yaydığı iddiasıyla hakkında dava açılan Gökhan Demirkol'un bilgisayarlarında, Zeynep Yılmaz ile Selin Vatansever'in adının geçtiği ortaya çıktı. Kadıköy Cumhuriyet Savcılığı'na sunulan 35 sayfalık bilirkişi raporunda göze çarpan ilk isim Vatansever.

Müstehcen konuşmalar
20 yaşında olan ve 2002 yılında Ford Model yarışmasında üçüncülük kazanan Selin Vatansever'in Gökhan Demirkol'la yazışması, raporun 7'nci sayfasında yer alıyor. Adı daha önce Sergen Yalçın ile de anılan model, messenger'daki bu görüşmede Demirkol'la müstehcen diyaloglara giriyor.

Bilirkişi Zeynep
Gökhan Demirkol'un Atınç Dikmen ile 14.09.2005 tarihinde yaptığı ve raporun 15'inci sayfasında yer alan Messenger yazışmasında, iç çamaşırı katalogları için poz veren Zeynep Yılmaz'ın adı da geçiyor. Dikmen ile Demirkol'un yine seks üzerine devam eden yazışmasında, Zeynep Yılmaz'dan 'bilirkişi' olarak söz ediliyor.

İnternet'teki görüntüleri silinecek
Kadıköy Cumhuriyet Savcılığı, Gamze Özçelik'in ilişki sırasında cep telefonuyla çekilmiş görüntülerinin İnternet'ten temizlenmesi için talimat verdi. Talimat üzerine harekete geçen polis, Özçelik'in görüntülerinin 200'e yakın sitede bulunduğunu tespit etti. Araştırmanın tamamlanmasının ardından, bu sitelerden yayınları durdurmaları istenecek. Talebe uymayanlar hakkında 6 aydan 3 yıla kadar hapis ve 5 bin güne kadar adli para cezası ile dava açılabilecek.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.10.2005
478
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.