Magazin

'Bile bile' gönderme mi?

'Bile bile' gönderme mi?

Haluk Bilginer'in başrollerini Ebru Özkan ile paylaştığı dizisi 'Hayatımın Rolü' dün akşam ikinci bölümüyle ekranlara geldi.

Eşinden boşandıktan sonra, kılığına girerek çocuklarına bakıcılık yapmaya başlayan Müşfik'in hikayesinin anlatıldığı dizi Twitter'da en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Bölümün en ilginç yanı ise Ela ve Müşfik'in yaşantılarından kesitlerin flashback'lerle gösterildiği sahnelerde Haluk Bilginer ile boşanma davası süren Aşkın Nur Yengi'nin seslendirdiği 'Bile bile' şarkısının çalmasıydı.

İşte şarkının sözleri

Bir arada olabilmek ne mümkün
Bir arada kalabilmek imkansız
Seneler alıp gitmiş ne var ne yoksa
Herşeyi...

İnanılmaz... Değişen ben miyim
İnanılmaz... Bu yabancı da kim
Sen misin böyle uzak
Veda sözleri söyleyen

Geri dönmek inan işten değil
Hani var ya tutamazsın kendini
Bir ümitle,ya olursa dersin hep
Bile bile herşeyin bittiğini

Sonradan kor,sonradan kor
Ayrılıklar, an be an
Akıp gider akıp gider
Zaman sana aldırmadan..

Haluk Bilginer, 2004 yılında Zuhal Olcay'dan boşanmış ve 2006 yılında Aşkın Nur Yengi ile nikah masasına oturmuştu. Nazlım isminde bir kızları olan çift geçtiğimiz günlerde bir basın açıklaması yaparak ayrılık kararı aldıklarını duyurmuştu. Aşkın Nur Yengi kararın ardından kızı Nazlım ile İngiltere'ye gitmiş, Haluk Bilginer ise dizi çekimleri nedeniyle İstanbul'da kalmıştı.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 18.07.2012
413
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.