Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bikinili İranlı kadınlar kaçıyor!

Bikinili İranlı kadınlar kaçıyor!

Antalya'da beş yıldızlı otellerinde havuz ve su eğlence merkezlerinde eğlenen İranlılar, "İran'da Türk TV'leri izleniyor" diyerek görüntü almak isteyen kameramanlara izin vermiyor.

Su parkı Aqualand'de kapalı İranlı turist kadınlar ile bikinili hemcinsleri yanyana özgürce tatillerini geçiriyor. Serinlemek isteyen İranlılar tesettür mayolarıyla havuza giriyor.

İranlı kadınlar, havuz başında çalan hareketli parçalarda doyasıya dans ediyor. Çarşı ve turistik yerleri dolaşıp bol bol alışveriş de yapan İranlı turistler, ülkelerine döndüklerinde başlarının ağrımaması için görüntülenmek istemiyor.

Havalanında güvenlik güçlerince uyarıldıklarını anlatan İranlı turistler, "Ülkemizin yüzde 70'inden fazlası Türk televizyonlarını seyrediyor. Hatta İran güvenlik güçleri de Türkiye'den yayın yapan kanalları izliyor ve bikini, bu konuda görüş bildirenleri teşhis edip havalimanında işlem başlatıyor" dedi.
(Hürriyet)
676
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.