Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bihter'in acısı yalan çıktı!

Bihter'in acısı yalan çıktı!

Beren Saat ve yönetmen sevgilisi Levent Semerci'nin hiç ayrılmadıkları ortaya çıktı. Çok mutlu olan ikili, ilişkileri hakkındaki sorulardan kurtulmak için ayrılık oyunu oynamış.

Güncellenme tarihi:
Yönetmen Levent Semerci ve oyuncu sevgilisi Beren Saat'in ocak ayında Sinefekt Stüdyoları'ndaki karşılaşmalarıyla başlayan aşkları beş ay sürmüş, ikili Mayıs ayında ayrılmıştı. Ancak kazın ayağının öyle olmadığı ortaya çıktı. Habertürk gazetesinin haberine göre, ünlü yönetmenle güzel oyuncu meğer hiç ayrılmamış. Sadece ilişkileri hakkında sorular sorulardan kurtulmak için herkese bir ayrılık oyunu oynamışlar. KARİYERLERİNE ODAKLANDILAR Beren Saat ile Levent Semerci'nin çok mutlu oldukları öğrenildi. Semerci'nin Saat'e bir takım kariyer tavsiyelerinde bulunduğu ortaya çıktı. Ünlü yönetmen, sevgilisine özellikle oyuncuların gözde semtleri olan Bebek ve Cihangir'de görünmemesini söylemiş. Bu arada iki sevgili önümüzdeki günlerde yeni projelere imza atacak. Saat, "Fatmagül'ün Suçu Ne?" adlı dizide rol alacak. Semerci ise yeni filmi için kamera arkasına geçecek. (Posta)
Yayın tarihi: 19.07.2010
483
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.