Magazin

Beyonce'nin perukları

Beyonce'nin perukları

Beyonce Knowles'ın peruk koleksiyonunun değeri, yakın bir arkadaşının verdiği bilgiye göre 1 milyon dolardan fazla ediyor.

Güncellenme tarihi:
Çoğunlukla katıldığı davetlere perukla giden seksi şarkıcı Beyonce, kullanmadığı peruklarını kanser derneklerine bağışlıyor. Beyonce'nin peruklarının değeri hesaplanınca, ortaya ilginç bir rakam çıktı. Büyük bir kısmının gerçek saçtan yapıldığı söylenen perukların değeri, In Touch dergisne konuşan Beyonce'nin yakın bir arkadaşına göre 1 milyon doları geçiyor... Peruklar, kemoterapi tedavisi sırasında saçlarını kaybeden hastalara verilecek. Beyonce, diğer sanatçıları da bu kampanyaya katılmayı davet etti: "Kanser hastalığı özellikle kadınlar için tam bir kábus. Kemoterapi sırasında kadınlar çok önem verdikleri saçlarını kaybediyor. Bu yüzden de büyük bir özgüven eksikliği yaşıyorlar. Ben kadın sanatçılardan kullanmadıkları perukları bağışlayarak bu kampanyaya destek olmalarını istiyorum." (Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.10.2008
512
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.