Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Beyonce'a tuvalette bile rahat yok

Beyonce'a tuvalette bile rahat yok

Beyonce, umumi tuvaletlere girmekten korktuğunu açıkladı. Bu korkunun kaynağı ise seksi şarkıcının hayranlarının onu tuvalette bile yalnız bırakmaması.

Hem sesi hem de güzelliğiyle tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine ulaşan Beyonce Knowles'in umumi tuvalete girme korkusu pek de yeni sayılmaz. Sanatçı adını müzik dünyasında duyurduğu günden beri umumi tuvaletlere girmekten korkuyor. Seksi şarkıcı, hayranlarının kendisini tuvalette bile yalnız bırakmamalarından oldukça şikayetçi.

Kariyerinin ilk yıllarında birkaç kez tuvalet kapısının önünde kalabalık bir hayran topluluğuna cevap yetiştirmek zorunda kalan sanatçı, restoranlarda hatta katıldığı davetlerde bile kolay kolay tuvaleti kullanmıyor. Beyonce, paranoya boyutuna ulaşan bu korkusunu şöhretin bedeli olarak yorumluyor.

Beyonce ile ilgili bir diğer haber ise seksi şarkıcının sevgilisi Jay-Z ile olan ilişkisinin evliliğe doğru hızla ilerlediği yönünde. Jay-Z ile Dominik Cumhuriyeti'ne tatile giden Beyonce'nin sevgilisine "Artık şu nişan yüzüğünü takalım" dediği kulaktan kulağa dolaşıyor. Ancak sevgililer, gazetecilerin evlilikle ilgili sorularını ısrarla yanıtsız bırakıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.01.2007
369
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.