Magazin

Beyonce'a çok özel

Beyonce'a çok özel

Fenerbahçe Yönetimi, 24 Ekim'deki Beyonce konseri ve 100. Yıl Balosu'nu, Çırağan veya Dolmabahçe sarayları yerine, bahçesini özel çadır sistemiyle kapatarak Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlemek için çalışma başlattı.

100. Yıl Balosu için ABD'li dünyaca ünlü popçu Beyonce Knowledge'i, İstanbul'a getireceğini açıklayan Fenerbahçe Yönetimi'nin, konserin Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenmesi için günlerdir yoğun çalışma içinde olduğu ortaya çıktı.

Sarı - lacivertli yöneticilerin, Faruk Ilgaz Tesisleri'nin önündeki bahçenin, Çırağan ve Dolmabahçe saraylarındaki alanlardan daha büyük olması ve daha fazla davetlinin geceye katılma şansı bulması için fikir değiştirdikleri ve hemen çalışmalara başladıkları öğrenildi.

Gül ve Erdoğan katılacak
Buna göre, tesislerin önündeki bahçenin kısa süre kurulabilen özel çadır sistemiyle kapatılacağı ve Beyonce konseri ile 100. Yıl Balosu'nun bu alanda gerçekleştirileceği vurgulandı.

Bu arada sarı - lacivertli yöneticilerin, 100. Yıl Balosu ve Beyonce konserine çok sayıda ünlüyü davet edeceği öğrenildi. İdarecilerin, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı da şeref konukları olarak gecede ağırlayacakları vurgulandı.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 07.09.2007
457
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.