Magazin

Beyonce oyunculuğu çok sevdi

Beyonce oyunculuğu çok sevdi

Pop müzik şarkıcısı Beyonce Knowles, şimdilerde oyunculuğuyla gündemde. Steve Martin'le "Pembe Panter"de oynayan Beyonce, "Dreamgirls"de de Jamie Foxx'la başrolü paylaşıyor.

Beyonce'un fotoğrafları sağda

Beyonce Knowles'u önce Destiny's Child grubunun üyelerinden biri olarak tanıdık. Daha sonra gruptan ayrılan Beyonce, solo çalışmalarıyla da beğeni topladı.

Güzel sesiyle olduğu kadar, fiziğiyle de dikkatleri çeken Beyonce'nin şimdiki hedefi ise başarılı bir oyuncu olmak. Ünlü komedi oyuncusu Steve Martin'le "Pembe Panter" filminde oynayan Beyonce, sinemanın farklı bir büyüsü olduğunu söylüyor. Beyonce, çekimlerine ocak ayında başlanan "Dreamgirls"de de Jamie Foxx'la başrolü paylaşıyor.

DİYET YAPMIYOR
Şarkıcılıktan sonra oyunculukta da başarılı olmaya kararlı gözüken Beyonce, birçok meslektaşının aksine diyet uygulamıyor. "Jean pantalonu giymek uğruna kendimi sıkıntıya sokamam. İnce görünmeye çalışırken, açlıktan ölmeye niyetim yok" diyen Beyonce, dış görünüşünden de oldukça memnun olduğunu söylüyor.

Evlenmeyi düşünmüyorlar
Beyonce Knowles, uzun süredir tanınmış müzisyen Jay-Z ile birlikte. Beyonce, her fırsatta çok iyi anlaştıklarını ve şimdilik evlenmeyi düşünmediklerini söylüyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 27.03.2006
458
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.