Magazin

Beyonce Knowles'a seks kaseti şoku

Beyonce Knowles'a seks kaseti şoku

Seks kaseti olan ünlüler arasına güzel şarkıcı Beyonce Knowles da katıldı.

Seks kaseti olan ünlülerin fotoğrafları sağ taraftaki Foto Galeri'de!

Ünlü şarkıcı Beyonce Knowles ve sevgilisi Jay-Z'nin gizlice kaydedilmiş sevişme görüntüleri ortaya çıktı. İki ünlü şarkıcı, bir yıl önce kiraladıkları otel odasında seks yaparken gizlice kameraya çekildi.

Gizli kamera konmuş
Alman basınında yer alan haberlere göre, Kurtis Walker isimli bir adam, şarkıcı Beyonce ve sevgilisi rapçi Jay-Z'nin kaldıkları otel odasına koyduğu kamerayla ikilinin sevişme görüntülerini kaydetti.

2 dakikalık görüntü
İki dakikalık bir görüntü içeren kasetin ortaya çıkmasıyla büyük şok yaşayan Beyonce ve Jay-Z, hemen polise başvurdu. İkili, görüntüyü çeken Kurtis Walker'dan tazminat talep ederek kasetin yayılmasının önlenmesini istedi. Jay-Z, yaptığı basın açıklamasında, "Kasetin yayılmasını engellemek istiyoruz. Birilerinin bu kasetle para kazanmasına izin vermeyeceğiz" dedi.

Kaseti olan ünlüler
Son yıllarda birçok ünlünün seks kasetleri yüzünden başı ağrıdı. Pamela Anderson'la başlayan ve Paris Hilton'la doruğa ulaşan kaset furyasına istemeyerek de olsa son katılan Colin Farrell oldu. Pornografik görüntüsü olan ünlüler şunlar:
 • Pamela Anderson

 • Paris Hilton

 • Katie Price

 • Colin Farrell

 • Fred Durst
 • Yayın tarihi: 11.08.2005
  1990
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.