Magazin

Beyoğlu'nda transparan Kate Moss

Beyoğlu'nda transparan Kate Moss

Sutyen takmayan ve tanga çamaşır giyen ünlü top model, görüntü almak isteyen basın mensuplarına küfretti

Dünyaca Ünlü top model Kate Moss, dünyaca ünlü fotoğraf sanatçıları Mert Alaş ve Marcus Piggott'un Beymen sponsorluğunda Beyoğlu Mısır Apartmanı'ndaki Galerist'te gerçekleştirdikleri "Bilinçaltı Masalları" adlı sergiye katıldı.

Sergiye 6 yaşındaki kızı Lila Grace ve yeni bakıcısı ile birlikte gelen Moss'un transparan giysisi dikkati çekti. Sutyen takmayan ve tanga çamaşır giyen ünlü top model, sergide yaklaşık 5 dakika kaldı sonra da Esma Sultan Yalısı'ndaki partiye katılmak üzere Beyoğlu'ndan ayrıldı.

Sergi çıkışında, Moss'un çevresini saran 8 koruma görevlisi görüntü alınmasını engellemeye çalıştı. Korumaların tavrı vatandaşların da tepkisine yol açtı. Bir hayli sinirli olan Kate Moss basın mensuplarına, "F...You" diyerek ingilizce küfür etti. Kızının eski bakıcısı, Moss'un kızına olan ilgisizliğinden yakınmış, 'önceliği kızına değil; gece hayatına veriyor' diyerek işinden ayrılmıştı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.06.2008
704
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.