Magazin

Beyazperdenin en uyumsuz çiftleri

Beyazperdenin en uyumsuz çiftleri

İngiltere'de faaliyet gösteren Pearl&Dean adlı film reklamcılığı şirketinin yaptığı ankete göre 'Star Wars 2'nin başrol oyuncuları Hayden Christensen ve Natalie Portman peyazperdenin en uyumsuz çifti seçildi.

Ankete katılanlara göre Portman, Christensen'e göre fazla seksi duruyor. İkinci sırada 'Gigli' filmindeki Ben Affleck-Jennifer Lopez çifti yer alıyor. 'Karayip Korsanları' üçlemesinde Keira Knightley-Orlando Bloom çifti hem soğuk hem de oldukça eski moda ilişki içinde bulundukları için üçüncü sırada. Madonna ve Adriano Giannini ise 'Swept Away' filmiyle dördüncü sırada yer aldı. 'Kurda Tuzak' filminde Catherine Zeta Jones ve Sean Connery ise aradaki 39 yaş farkından kaybettikleri için beşinci sıraya yerleşti.

Altıncı sırada 'Dört Nikah Bir Cenaze' filmiyle Hugh Grant ve Andie MacDowell bulunuyor. 'Brokeback Mountain'deki eşcinsel rolleriyle Heath Ledger ve Jake Gyllenhaal ise tüm bu çiftlere karşılık daha inandırıcı bulundu. Ankete katılanların sadece yüzde 5'i ikilinin ilişkisini inandırıcı bulmadığını söyledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.08.2007
658
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.