Magazin

Beyaz'dan samimi itiraf

Beyaz'dan samimi itiraf

CNNTURK'te Meral Okay ile birlikte sunduğu 'Nası Yani?' programında 'Devrim Arabaları filminin oyuncuları Altan Gördüm, Serhat Tutumluer ve Seçil Mutlu'yu konuk eden Beyaz, filmi izlerken gözyaşlarını tutamadığını anlattı.

Beyaz, "Ben oturdum filmi izleyeyim diye, hikayeyi de biliyorum az çok, fragmanı da çok güzel, oradan da hani film güzel gider falan diyorum. Daha mühendis ekibi kuruldu, bismillah, fabrikadan içeri girdiniz, bir ağlamaya başladım, Allahım tutamıyorum kendim. Hadi o sahne geçti, 2. sahne, 'Biz bunu yaparız', haydaa bir daha! Allah duramıyorum bir türlü, devamlı bir ağlama. Filmin başından sonuna kadar..." diye konuştu.

Bu ülkede olmanın ve yaşamanın çok güzel olduğunu belirten Beyaz, "Ama yanlış şeylerle kendimizi doldurup boşaltıyoruz. Esas olması gerekenler araba yapmak, bilimle uğraşmak.. vs. Buralarda esas doldurmamız gerekirken bambaşka şeyler de yapmışız. Onun için ben filmden çok etkilendim" dedi.

(Vatan)
Yayın tarihi: 12.05.2009
516
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.