Magazin

'Beyaz ile aşk yaşamadım'

'Beyaz ile aşk yaşamadım'

Ünlü şovmen Beyaz ile aşk yaşadığını açıklayan Neslihan Oyal'dan itiraf: Beyaz'ı hiç tanımıyorum. O sözleri baskı altında söyledim. Kendisinden özür dilerim.

Magazin dünyası 1 haftadır ünlü şovmen Beyaz ile oyuncu Neslihan Oyal'ın aşk haberini konuşuyor. İddialara göre Beyaz, oyuncu Neslihan Oyal ile gizli bir ilişki yaşıyor ve sevgilisiyle onun Kocaeli'ndeki evinde buluşuyordu. Hatta bu olaya şahit olan site sakinlerinin bile olduğu söyleniyordu. Neslihan Oyal televizyonda "Böyle bir ilişki var mı?" sorusuna gözleri dolu vaziyette "evet" derken Şovmen Beyaz ise "Böyle bir komedi yok. O kızı hiç görmedim, tanımıyorum" diyerek iddiaları yalanlıyordu. Peki gerçek neydi? Bunun cevabını öğrenmek için Neslihan Oyal'ı aradık. Genç oyuncu, Vatan'a ilginç açıklamalar yaptı:

'Sevgilim beni terk etti'
"Bu dedikodu çıktığı gün hastanedeydim ve 'çok hasta' olduğumu öğrendim. Erkek arkadaşımın yanına gittim. Arkadaşım bana 'Beyazıt ile sana mutluluklar dilerim' diyerek ilişkiyi bitirdiğini açıkladı. Ben Beyaz'ı hiç tanımıyorum bile. Birileri Beyaz ile adımı çıkarttı. Bu durumu yalanlamak için televizyona çıktım. Orada 5 saat üzerimde baskı kurdular ve ben 'evet' dedim. Yanımda arkadaşım Derya Küçükekmekçi vardı. Orada yaşadıklarıma o da şahit. Hayatımın en acı 'evet'ini orada söyledim. O 'evet'i söylerken aşk göz yaşları döktüğüm düşünüldü. Halbuki ben orada yalan söyleyip Beyaz'ı zor durumda bırakacağım için ağladım. Bu 'evet'in ardından kaybedeceklerimi bildiğim için acıdan ağladım. Beyaz ile bir kez görüşmüş değilim. Beyaz'dan özür diliyorum."

BEYAZ'DAN CİNLİK
Adı birkaç gündür aşk dedikodusuna karışan şovmen Beyaz ise Cuma akşamı TV'deki programını "Hakkımda 2 gündür çıkan dedikodulara cevap vereceğim" alt yazılarıyla açtı. Program boyunca "çok özel" açıklama yapacağını anons etti. İzleyiciler Beyaz'ın aşk haberine cevap vereceğini sandı. Ancak Beyaz programın sonunda "Beyaz şovun yayın saati değişti" diye açıklama yaptı.
(Vatan)
Yayın tarihi: 16.11.2008
509
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.