Magazin

Beşinci kez evlendi

Beşinci kez evlendi

İlk ev vliliğini 19 yaşında Mustafa İmre'yle yapan ve bu evlilikten Gizem adında bir kızı olan Yeşim Salkım, beşinci evliliğini genç sevgilisi Hakan Eratik ile yaptı.

Daha önce yaptığı açıklamalarda bir daha evlenmeyi çok zor olarak niteleyen şarkıcı, genç sevgilisi Hakan Eratik ile evlenerek süpriz yaptı. Hadımköy Karaağaç Köyü'ndeki International K-9&Horse Clup tesislerinde yeniden evlenen Yeşim Salkım, çıkışta gelinlik yerine beyaz kürk ve kot pantolon ile objektifler karşısına geçti. Salkım, gelinlikli fotoğraflarının ve düğünden görüntülerin daha sonra basına dağıtılacağını söyledi.

Çift düğün sonrası yaptıkları açıklamada, "Biz basından uzak aile arasında bir düğün tertipledik ama buraya kadar geldiğiniz için sizi kırmadık, karşınıza geçtik" dedi. Annesi Yeşim Salkım'dan önce düğünden ayrılan Gizem Salkım ise, "Annem ve ben kötü hoş olmayan dönemlerden geçtik, şu an o da ben de çok mutluyuz" dedi. Balayına gitmeyeceklerini belirten Yeşim Salkım, "Benim yeni kasetim çıkıyor, Hakan da çekimlere devam ediyor, şuan da iş ile meşgulüz" dediler.

Dört kez evlenmişti
İlk evliliğinin ardından 1998 yılında Hakan Uzan ile evlenen Yeşim Salkım, üç yıl evli kaldığı eşinden tek celsede boşanmış 2003 yılında ise tarihinde Onur Air'in sahibi Arben İçli ile nikah masasına oturmuştu.

Evlendikten sonra eşi ile Paris'e yerleşen Salkım, 2,5 yıl evli kaldığı Arben İçli ile 2005'in temmuz ayında tek celsede boşandı. Salkım son evliliğini de İlker İnanoğlu ile gerçekleştirmiş, kısa süre sonra boşanmıştı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.04.2009
375
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.