Magazin

Beş dolarlık sanal sevgili

Beş dolarlık sanal sevgili

Hong Kong'da herkes, cep telefonlarındaki sanal kızlarla flört ediyor. Ayda beş dolara abone olunan bu ilginç oyunun yakında Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

Artificial Life adlı şirketin cep telefonları için ürettiği "sanal kız arkadaş" oyunu, Hong Kong'da büyük beğeni kazandı.

Ayda 5 dolar karşılığında abone olunan oyunda kullanıcı, cep telefonundaki dokuz sanal kızı baştan çıkarmaya çalışıyor. Kısa mesaj yazar gibi cep telefonu tuşlarıyla onlarla anlaşıp, arkadaşlığa ikna etmeye uğraşıyor.

'Hayır' cevabı gelebilir
Cep telefonunun sahibi kızlarla yemeğe çıkıyor ya da sinemaya gidiyor. Oyunun ikinci safhasında kullanıcının, kızlardan birini arkadaş olarak seçmesi gerekiyor. Ancak bu seçim tek taraflı değil; sanal karakterin de oyuncuyu "arkadaş" olarak kabul etmesi gerekiyor. Eğer etmezse, oyun baştan başlıyor. Evlilikle biten oyunun yakında Türkiye'ye de gelmesi bekleniyor.
Yayın tarihi: 25.10.2005
407
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.