Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Beş ay sonra hamileyim

Beş ay sonra hamileyim

Coşkun Sabah'ın sahibi olduğu Bayrampaşa'daki sinema salonunun açılışını yapan Gülben Ergen, 'Beş ay sonra hamile kalmak istiyorum' dedi.

Anadolu Ateşi'nin sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan'la 5 Eylül'de nikah masasına oturan Gülben Ergen, çocuk sahibi olmak için vakit kaybetmek istemediğini belirtti. Önceki gün arkadaşı Coşkun Sabah'ın Bayrampaşa'da hizmete soktuğu sinema salonunun açılışına katılan Gülben Ergen, beş ay içinde hamile kalmayı planladığını itiraf etti. Evliliğinin çok iyi gittiğini belirten Ergen, şunları söyledi:

'İyi ki evlenmişim diyorum. Her şey iyi gidiyor. Daha önce de söylediğim gibi çocuk yapmayı istiyorum. Ama her şeyi planlamak lazım. Ruhen ve bedenen hazır olmalısınız. Ben hazır olduğumu hissediyorum. Mustafa da istiyor. Öyle senelerce beklemek de istemiyoruz. Beş ay sonra hamile kalmayı istiyorum. Güzel bir evliliğin ardından çocuk bizi birbirimize kenetleyecek...' 40 yaşındaki Mustafa Erdoğan'ın da fazla zaman kaybetmeden çocuk yapma konusunda eşiyle hemfikir olduğu öğrenildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.10.2004
409
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.