Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Berrin yaralanıyor!

Berrin yaralanıyor!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de heyecan dorukta!

Güncellenme tarihi: 02.05.2014
Berrin yaralanıyor!
Çıkan arbedede yaralanan Berrin, bilinci kapalı olarak hastaneye kaldırılır. Hastane koridorlarında ise gerginlik vardır. Ali Kaptan, Hakan ve ailenin dışında Ahmet de iyi bir haber alabilmek için oradadır.

Aylin'in ise mahkemesi vardır. Fakat Berrin'in duruşmada onu temsil etmesi imkansızdır. Aylin ile birlikte Soner de onunla gider. Ancak Murat da gizlice gelmiştir ve abisini orada Aylin ile görmek onu yıkar. Bir süredir işe gelmeyen Nihal'i arayan Mete sonunda onu bulur.

Evine onu görmeye giden Mete hiç ummadığı bir durumla karşı karşıya gelir. Nihal, Mete'yi kurtarmak için ailesine haber verir. Kenan'ın işi bahane edip eve geç gelmesi Selma'nın dikkatinden kaçmaz, onu takibe alır.

Carolin'in oteline ziyaretlerini arttıran Kenan, onunla akşam yemeği yer. Ancak bu buluşmalar ve akşam yemeği de onun sinsi planlarının bir parçasıdır. Aylin ile Soner arasında ise sürpriz bir gelişme yaşanır.

Dizinin 1. Fragmanını izlemek için tıklayın!

Dizinin 2. Fragmanını izlemek için tıklayın!

Dizinin 3. Fragmanını izlemek için tıklayın!

Kaynak: kanald.com.tr
223
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.