Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Berrak Tüzünataç, Okan'ı kıskanıyor

Berrak Tüzünataç, Okan'ı kıskanıyor

Berrak Tüzünataç, sevgilisi Okan Bayülgen'le ilgili ünlü şovmenin eski sevgilisi Nida Ünsal'ın "Okan tek eşli yapamaz" açıklamasına yanıt verdi.

Haftalık dergisine konuşan Tüzünataç, "Herkes her ilişkisinde farklıdır. Her ilişkinin kuralları, yapısı farklıdır. Kimsenin daha önce yaşadığı ilişkisindeki tavrı beni ilgilendirmez.

Benim kurduğum ilişkide böyle bir üslup olacağını düşünmüyorum. Böyle bir korkum da yok. Her yaşadığın ilişkide karşındaki insanın toleransı, yapısı, tahammülleri, beklentileri farklı oluyor. Dolayısıyla bir insanın, bir öncekiyle bir sonraki ilişkisini karşılaştırmayı saçma buluyorum. Bu, ilişkinin içinde şekillenen bir durum biraz da. Benim yaşadığım şey böyle şekillenmedi" dedi.

Berrak Tüzünataç, Okan Bayülgen'le ilişkisi hakkında, ""Böyle insanlarla vakit geçirmekten keyif alıyorum. Ne mutlu ki, keyif aldığım biriyle beraberim" diyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 20.11.2006
346
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.