Magazin

Berrak ilişkisinden gurur duyuyor

Berrak ilişkisinden gurur duyuyor

Son dönemin medyatik isimlerinden biri Berrak Tüzünataç...

Pınar Yılmazerler / Hürriyet

Bir yandan magazin dünyasına özel hayatıyla damgasını vurmaya devam ediyor, diğer yandan gelen oyunculuk ve sunuculuk tekliflerini değerlendirip, çocukluk hayalini gerçekleştiriyor. "Eğer güzel olmasaydım beni oyuncu olarak izleyemeyecektiniz" diyen Tüzünataç, Okan Bayülgen'le ilişkisi ve oyunculuk aşkını Kelebek'e anlattı.

Berrak Tüzünataç güzel bir olmasaydı, yine de onu dizi filmlerde izliyor olur muyduk?
- Büyük ihtimalle izleyemeyecektiniz! Benim içim zaten oyunculuk isteğiyle doluydu, ama bana gelen tekliflerin güzelliğimle ilgisi olduğunu inkar etmiyorum. Çirkin olsaydım, yine de oyunculukla ilgili bir şeyler yapmaya çalışırdım. Belki daha fazla vakit alırdı isteklerimi gerçekleştirebilmem. Yine de şunu hep söylüyorum: Ben kendimi beğenmiyorum, benden daha güzel ve kusursuz kızlar var.

Peki sizin diğer güzel kızlardan farkınız ne ki onların yerine sizi tanıyoruz?
- Hiç bilmiyorum!

Zeki biri olmanızın etkisi olabilir mi?
- Hiç zannetmiyorum. Çıkan haberlerde öyle görünmüyorum çünkü. Şans diyebiliriz belki. Akacak kan damarda durmaz.

"Affedilmeyen" dizisindeki Duygu karakterine evet deme sebebiniz neydi?
- Tomris Giritlioğlu her zaman temiz işler yapan biri. Filmin oyuncu kadrosu, tiyatro kökenli isimlerden oluşuyor. Ayrıca oynayacağım karakterin dümdüz bir tip olmamasını sevdim.
Yayın tarihi: 26.03.2007
740
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.