Magazin

Berna o ödülü hak etmedi

Berna o ödülü hak etmedi

Şahnaz Çakıralp, Berna Laçin'in Afife Tiyatro Ödülleri gecesinde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülüne layık görülmesine tepki gösterdi.

Bu yılki Afife Tiyatro Ödülleri gecesinde, Berna Laçin "Dönmedolap" adlı oyundaki rolüyle, müzikal-komedi dalında "En İyi Oyuncu" seçildi. Ancak sonuç Şahnaz Çakıralp'i öfkelendirdi. Laçin'in ödülü hak etmediğini söyleyen genç oyuncu, "Komedi ve müzikal dalında Berna Laçin'in ödüle layık görülmesi, camiadaki herkes gibi beni de şaşırttı. Çünkü Berna Laçin'in ödül aldığı oyun komedi tarzında değil. Bence bu jüri oyunu izlemeden ödül verdi" dedi.

Ödül Nilgün Belgün'ün olmalıydı
Ödülü Nilgün Belgün'ün alması gerektiğini ileri süren Çakıralp, sözlerine şöyle devam etti: "Bu ödüle aday olan diğer sanatçımız Nilgün Belgün'ün oynadığı 'Tepetaklak' tam bir komedidir. Onun başarılı performansının göz ardı edilmesini yadırgıyorum. Son derece hatalı bir ödül. Ali Poyrazoğlu da dahil birçok kişi benimle aynı şeyi düşündü ama söylemedi. Dayanamadım, fikrimi ben açıklıyorum."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.04.2006
383
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.