Magazin

Berlusconi'ye dikkat et

Berlusconi'ye dikkat et

G8 zirvesi sonrası düzenlenecek partide dans edeceğini açıklayan Nuran Sultan, önceki gün hiç beklemediği bir uyarı aldı.

Güncellenme tarihi:
AKP'li Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, ünlü oryantale "ıtalya Başbakanı Berlusconi'den uzak dur" dedi. Çapkınlığıyla ünlü Esenyurt'taki Korkmaz Alışveriş Merkezi, önceki gün yapılan resmi törenle açıldı. Açılışa Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'nun yanı sıra ünlü oryantal Nuran Sultan da katıldı. Ve bu organizasyon, sürpriz bir diyaloğun gelişmesine yol açtı. Kadıoğlu, Sardunya Adası'ndaki G8 partisinde dans edecek olan Nuran Sultan'ı çapkınlığıyla ünlü ıtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'ye karşı uyardı. Dişi sineği affetmez Berlusconi'nin 10 Temmuz'da vereceği partide dans edeceğini öğrendiği Nuran Sultan'ın yanına giden Belediye Başkanı Kadıoğlu, "Haberleri okudum, programını biliyorum. Ama orada işin çok zor. Sakın Berlusconi'ye fazla yaklaşma, çünkü adam çok çapkın. Dişi sineği bile görse affetmez. Ondan uzak durmalısın" dedi. Bu uyarı karşısında şaşkına dönen oryantal ise "Çok sağ olun başkanım" demekle yetindi. Korkmaz Alışveriş Merkezi'nin açılışını Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve oryantal Nuran Sultan yaptı.
Yayın tarihi: 16.06.2009
328
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.