Magazin

Berkant'a doktorlardan bayram izni

Berkant'a doktorlardan bayram izni

Geçtiğimiz hafta ani nefes darlığı şikayeti ile Memorial Şişli Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınan Türk pop müziğinin ünlü ismi Berkant’a doktorları bayramı evinde geçirmesi için izin verdi

Bir süredir akciğer kanseri teşhisi ile tedavi gören ve evinde yaşadığı nefes darlığı sorunu nedeniyle durumu kötüleşen ünlü sanatçı, 11 Ağustos Cumartesi günü Memorial Şişli Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi( KVC) Yoğun Bakım Ünitesi’ne kaldırılmıştı. Hastaneye yatırıldığında genel durumu oldukça kötü olan Berkant, yoğun bakımdaki tedavisinin ardından hafta içi özel odaya alındı.

Memorial Şişli Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bingür Sönmez, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Deniz Şener ve Onkoloji Uzmanı Betül Öztürk tarafından sağlık durumu takip edilen Berkant, doktorlarından Ramazan Bayramı’nı evinde geçirebilmek için izin istedi. Sevdikleri ile vakit geçirip moral depolaması için ev istirahati verilen Berkant’ın, bayramdan sonra genel durumu uygun olduğu takdirde kemoterapi seanslarına başlayacağı belirtildi.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 17.08.2012
481
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.