Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bergüzar'ı ilk kez böyle görüyoruz

Bergüzar'ı ilk kez böyle görüyoruz

Oyuncu eşi Halit Ergenç'i kıskandığı için terapiste gittiği iddia edilen Bergüzar Korel bikiniyle objektif karşısına geçti.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
"Bitmeyen Şarkı" dizisinin sona ermesinin hemen ardından eşi Halit Ergenç'in oynadığı "Muhteşem Yüzyıl"a konuk oyuncu olarak giren Bergüzar Korel yaz tatilinde de boş durmadı. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Bugün piyasaya çıkan Elle dergisinin Ağustos sayısı için Bodrum'da objektif karşısına geçen Korel birbirinden cesur pozlara imza attı. Eşi Halit Ergenç'i kıskandığı için terapiste gittiği iddiasına da açıklık getiren ünlü oyuncu evliliğiyle ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. İşte Korel'in Elle dergisine anlattıkları: Muhteşem Yüzyıl'da yokum - Eşimi kıskanıyor olsaydım ve hakkımızda yazılanları gerçekten yapıyor olsaydım bu evlilik sürer miydi? Özellikle son iki sene bu konu öyle bir noktaya geldi ki, 9 yaşındaki bir kız çocuğu bile yanıma gelip bunu sorabiliyor. İnsanlar ekranda gördükleri her şeye inanıyor. Ben Halit'le evliyim, o da Bergüzar'la. Dizide bir karakteri canlandırıyoruz. İşimizi yapıp, sonra normal hayatımıza devam ediyoruz. - Halit'le çok özgürüm. Hayatımızda hiçbir kural, hiçbir mecburiyet yok. Sadece özgürlük var. İkimizin yarattığı bir özgürlük. İlk defa her anımı bir insanla yaşıyor ve kendimi bu kadar özgür, mutlu hissediyorum... Benim için Halit'le bu kadar mutlu olmamın sebebi, bana konuşmayı öğretmesi. Bana konuşarak her şeyi çözebileceğimizi, hiçbir şeyi saklamamayı; düşündüğüm, hissettiğim her şeyi söyleyebilmeyi öğretti. - Muhteşem Yüzyıl'a Meral Okay ve Timur Savcı'nın ricasıyla bir bölüm girdim, artık yokum.
371
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.