Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bergüzar ve Tan'ın romantik dakikaları

Bergüzar ve Tan'ın romantik dakikaları

"Binbir Gece" dizisinin Şehrazat'ı Bergüzar Korel, sevgilisi Tan Sağtürk ile birlikte Zorba Taverna'daydı...

"Binbir Gece" dizisinin Şehrazat'ı Bergüzar Korel, önceki akşam sevgilisi Tan Sağtürk ile birlikte Zorba Taverna'daydı... Grek müziğin ünlü sesi Fedon'un şarkıları eşliğinde geç saatlere kadar eğlenen çift, yaptıkları sirtaki şovla alkış aldı. Fedon'un romantik şarkılarında sarmaş dolaş olan Korel ve Sağtürk, hareketli parçalarda ise yerlerinden fırlayıp sirtaki yapmaya başladı. Ayrıca sahnede onlarca tabak kıran çift, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye devam etti.

Geçtiğimiz cuma gecesi Zorba Taverna'da sahneye çıkan Fedon'u izlemeye giden Tan Sağtürk ve sevgilisi Bergüzar Korel, gönüllerince eğlendi. Fedon'un romantik şarkılarıyla kendilerinden geçen çift, gece boyunda sarmaş dolaş dans etti, Grek müziği eşliğinde tabak kırdı, sirtaki yaptı. Birbirlerine olan aşkları her hallerinden belli olan çift, gecenin geç saatlerine kadar mekanda kaldı.
(Vatan)
Yayın tarihi: 06.02.2008
518
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.