Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bergüzar kayınvalideyle tanıştı

Bergüzar kayınvalideyle tanıştı

"Binbir Gece"nin yıldızı Bergüzar Korel, sevgilisinin ailesiyle tanıştı ancak annesinin evlilik planlarından haberi yok.

Ünlü balet Tan Sağtürk ile "Binbir Gece" dizisinde "Şehrezat" ı oynayan sevgilisi Bergüzar Korel, önceki akşam Etiler'deki Lale çorbacısı'nda akşam yemeği yediler. Restaurant çıkışı gazetecilerin sorularını cevaplayan Tan Sağtürk ile sevgilisi Bergüzar Korel, birlikteliklerinin çok iyi gittiğini söyleyerek evlilik düşündüklerini belirttiler.

Doğa Koleji'nde öğretmen olarak görev yapan Tan Sağtürk, öğrencilerinin Rumeli Hisarı'nda hazırladığı yıl sonu gösterisini tek başına izledikten sonra sevgilisi Bergüzar Korel'i alarak Etiler'deki Lale çorbacısına gitti. Restoran çıkışında gazetecilerin sorularını cevaplayan Tan Sağtürk, sevgilisi Bergüzar Korel'i İzmir'de yaşayan ailesiyle tanıştırdığını söyledi.

Tan Sağtürk, "Birlikteliğimiz çok iyi gidiyor, yakın zamanda evlenmeyi düşünüyoruz" dedi. Gazetecilerin, "Çocuğunuzun dansçı olmasını istermisiniz ?" sorusuna Tan Sağtürk, "Dansçı olmasını istemem, çünkü Türkiye'de dansçılara gereken önem göstermiyorlar. Eğer çocuğumuz olursa, ya popçu yapacağım, ya da topçu" dedi. Tan Sağtürk ile sevgilisi Bergüzar Korel, daha sonra otomobillerine binerek restorandan ayrıldılar.
641
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.