Magazin

Beren Saat'in yeni aşkı mı?

Beren Saat'in yeni aşkı mı?

Yönetmen Levent Semerci ile 3 yıllık ilişkisini geçen ay bitiren Beren Saat, yabancı bir gençle başbaşa Yeniköy'deydi. Saat, arkadaşı olduğunu söylediği gençle ilgili "Yeni bir aşk mı?" sorusuna gülümseyerek karşılık verdi.

Güncellenme tarihi:
BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI Geçen haftalarda Esra Dermancıoğlu ile gece eğlencesinde objektiflere takılan ve gömleğinin düğmeleri açılınca zor durumda kalan Saat, bir süredir özel hayatında kameralardan uzak durmaya özen gösteriyordu. Saat, dün ise Yeniköy'deki Gazebo Restaurant'a erkek arkadaşı ile beraber objektiflere yansıdı. Restoranda gayet samimi ve neşeli oldukları gözlenen ikilinin çıkışta keyifli halleri dikkat çekti. Görüntülendiğini fark edince başta şaşıran Saat, ardından yanındaki gence durumu İngilizce olarak anlattı. Sarışın yakışıklı genç de "Oo very good!" diyerek Saat'e karşılık verdi. Yanındaki meçhul erkeğin adını ısrarla söylemeyen ve arkadaşı olduğunu söyleyen Saat, "Yeni bir aşk mı?" sorusunu ise tebessümle karşıladı. Gülümseyerek cipine binen Saat, yanındaki gençle sürekli İngilizce konuştu. 27 yaşındaki Saat'in keyifli hali Levent Semerci'yle yaşadığı 3 yıllık ilişkinin ardından yeni bir ilişkiye adım attığı şeklinde yorumlandı.
Yayın tarihi: 06.10.2011
396
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.