Magazin

Beren Saat'e muhasebecisinden ağır suçlama!

Beren Saat'e muhasebecisinden ağır suçlama!

Beren Saat’in son dönemde vergilerini yatırmayarak kendisini dolandırdığını öne sürdüğü ve hakkında 63 bin TL’lik tazminat davası açtığı Muharrem Araz, suçlamaları reddetti.

Hürriyet’te yer alan habere göre; Saat’in “muhasebecim” dediği Araz, ünlü oyuncuya muhasebe değil, danışmanlık hizmeti verdiğini iddia etti. Araz’ın avukatı Şeref Köksal, ünlü oyuncunun iddialarına karşılık hazırladığı dilekçede şu ifadelere yer verdi: “Müvekkilim, davacıya sadece danışmanlık yapabileceğini söylemiş ve karşılığında ücret alacağını anlatmıştır. Davacıyla danışmanlık ilişkisi 2012’nin nisan ayına kadar sürmüştür.

Beren Saat tarafından müvekkilime mali işleri için bankadan çekip yatırmaya yetkili olduğuna dair verilmiş bir belge veya vekaletname yoktur. Beren Saat vergi dairesine yatırılması gereken borcunu zamanında ödememiştir. Gününde yatırılmayan paralar için müvekkilim zora girmiştir. Gecikme faizleri müvekkilim tarafından karşılanmıştır. Havale gönderme dekontları ile vergi dairesinin kayıtlarına bakıldığında, esas zarara uğrayanın müvekkilim olduğu ortaya çıkacaktır. Davanın reddini talep ediyoruz.”

Yayın tarihi: 16.05.2013
439
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.