Magazin

Beren Saat kovuldu mu?

Beren Saat kovuldu mu?

20 dakika dizisinde oynaması beklenirken, İntikam'la seyirci karşısına çıkan oyuncu Beren Saat ortaya atılan iddia büyük ses getirdi.

Saat'in özel hayatından rahatsız olan şirketin, oyuncuyu işten çıkardığı ve yoluna Tuba Büyüküstün’le devam ettiği belirtilmiş, son beş yıldır Ay Yapım imzalı dizilerle zirveye oturan Beren Saat'in yapım şirketi tarafından kovulduğu öne sürülmüştü.

Ay Yapım çok konuşulan iddia hakkında açıklama yaptı:

"Ay Yapım ailesi olarak Beren Saat ile, 4 yılı aşan bir sürede karşılıklı hiç sorunsuz çalıştık ve büyük başarılara imza attık. Bu süreçte veya sonrasında oyuncumuzla, bahsedildiği gibi “işi veya özel hayatıyla” ilgili hiçbir sorun yaşanmamıştır. Yaşanması mümkün değildir. İş hayatı dışında da dostluklarımız sürmektedir.

Çıkan haberler tamamen asılsızdır. Beren Saat, Türkiye’nin değerli, çok başarılı ve disiplinli bir oyuncusudur. Ay Yapım olarak da kendisiyle çalışmaktan sadece mutlu oluruz."

Yayın tarihi: 31.01.2013
735
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.