Magazin

Beren Saat, Kenan Doğulu’nun film galasındaydı!

Beren Saat, Kenan Doğulu’nun film galasındaydı!

Kenan Doğulu’nun Beren Saat ile birlikte izlediği Max Maceraları-Dinoterra izleyenlerden tam not aldı...

Güncellenme tarihi:

Türkiye’nin en sevilen isimleri Hülya Avşar ve Kenan Doğulu’yu ilk kez sesleriyle beyaz perdede buluşturan Max Maceraları-Dinoterra’nın galası 30 Nisan’da Cinebonus Kanyon’da sanat ve cemiyet çevrelerinden isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Filmin başkahramanlarına sesleriyle hayat veren Hülya Avşar ve Kenan Doğulu’nun ev sahipliği yaptı galaya Demet Kutluay, Selin Toktay, Gül Saygı gibi isimler çocuklarıyla birlikte katıldı.

Filmin ilk gösteriminde Emir Berke Zincidi gibi çocuk oyuncular da yerlerini aldı. Galaya, özel kostümlerin ünlü tasarımcısı Melih Yazgan’ın Kraliçe Felina’nın kostümünden esinlenerek tasarladığı kıyafetle katılan Avşar şıklığıyla tüm ilgiyi üzerinde toplarken, Kenan Doğulu ünlü moda tasarımcısı Umut Eker tarafından hazırlanan, Max’ın ezeli düşmanı Gölgelerin Efendisi’ni anımsatan kıyafetiyle dikkat çekti.


Kraliçe Felina, Avşar’ın sesiyle şaşırttı

Kraliçe Felina’yı seslendiren Hülya Avşar ve Gölgelerin Efendisi’ni seslendiren Kenan Doğulu filmi Beren Saat ile birlikte izledi. Filmin, çocuklara birlik olmanın, takım olmanın ve arkadaşlığın önemini anlattığını söyleyen Avşar, “Hayattaki çoğu zorluğu aşmanın yolu bunlardan geçiyor. Aslan Max’ın diğer maceraları da bu temayı vurguluyordu. Yani günümüzde unutulan bazı değerleri çocuklara aşılamaya çalışıyor ve bunu da onların ilgisini çekecek güncel temalar üzerinden yapıyor” dedi. Gölgelerin Efendisi ile Aslan Max’a karşı işbirliği yapan kötü kraliçe Felina’yı, Hülya Avşar’ın sesinden izlemek herkesi şaşırttı.


Kenan Doğulu yeğeni Arya ile Aslan Max’a rakipti

Aslan Max’ın ezeli düşmanı Gölgelerin Efendisi’ni seslendiren Kenan Doğulu, galaya Beren Saat ile katıldı. İlk kez bir kötü karakteri seslendirdiğini söyleyen Doğulu, “Seve seve kabul ettim ve Gölgelerin Efendisi'ni seslendirmekten keyif aldım. Umarım, çocuklar bu karakteri de iyiler kadar severler” diye konuştu. Max Maceraları – Dinoterra filmi 3 Mayıs’dan itibaren Türkiye çapında 170’i aşkın sinema salonunda gösterime girecek.

Magazin Kanalları Editörü: Duygu ÇELİKKOL

Yayın tarihi: 02.05.2013
5289
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.