Magazin

Beren fena dağıttı

Beren fena dağıttı

3 yıllık sevgilisi yönetmen Levent Semerci'den ayrıldıktan sonra setinin olmadığı her gece bir mekanda eğlenen Beren Saat, önceki gün de Fatmagül'ün Suçu Ne?'deki yengesi Esra Dermancıoğlu ile, Beyoğlu'nda eğlence çıkışı obkejtiflere yansıdı.

Güncellenme tarihi:
'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin iki başarılı oyuncusu önceki gece de eğleceyi sonuna dek yaşayanlardandı. Oldukça alkollü oldukları gözlenen ikili, ayakta durmakta dahi zorluk çekerken bir de çalgıcılara yakalanmalarıyla ortalık cümbüş alanına döndü. BEREN FENA DAĞITTI (FOTO GALERİ) Sütyeni göründü Beren Saat'i görünce 2 dakikada söz besteleyen çalgıcılar, ilk olarak Beren Saat'e 'Bihter abla' diye seslenirken, cevap alamamaları üzerine 'Fatmagül yenceciğim bir çorba parası versene be Fatmagül yengeciğim bizde yolumuzu bulalım" diyerek çalğıları eşliğinde seranatta bulundular. Bu arada alkolün etkisi ile ayakta dahi durmakta zorluk çeken ikliden Beren Saat, basın mensuplarından kaçmaya çalışırken açık olan bluzunun dügmesinden sütyeni göründü. Bir kıyafetinin azizliğine uğrayan Saat, bir yandan üstünü toparlarken, bir yandan ise hızla taksiye binmeye çalışıyordu. (Milliyet)
Yayın tarihi: 16.09.2011
495
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.