Magazin

Benim zamanımda yastık yoktu

Benim zamanımda yastık yoktu

Beren Saat'in "Aşk-ı Memnu"daki Kıvanç Tatlıtuğ'lu sevişme sahnelerinde araya yastık koyduğu yönündeki açıklaması, aylar sonra Hülya Avşar'ın diline düştü.

Güncellenme tarihi:
HÜLYA AVŞAR BURADA BEREN SAAT VE AŞK-I MEMNU'DAN ÇARPICI FOTOĞRAFLAR Dört adamın tecavüzüne uğrayan ve tecavüzcülerinden biriyle evlenmek zorunda bırakılan köylü kızı Fatmagül'ün hikayesini anlatan "Fatmagül'ün Suçu Ne" filminde Aytaç Arman'la başrolü paylaşan Hülya Avşar, filmin dizi versiyonunda rol alacak Beren Saat'e takıldı. Avşar, Saat'in bu zorlu rolün altından başarıyla kalkacağına inandığını söylese de onun aylar önce yarattığı "yastık" polemiğine değinmeden geçmedi: "Beren Saat, yeni jenerasyonun en başarılı isimlerinin başında geliyor. Bu dizide de aynı başarıyı göstereceğine inanıyorum. Tecavüz sahnesine gelince, o sahnenin çok da ağır olduğunu düşünmüyorum. Ben o sahnenin çekiminde hiç zorlanmamıştım. Üstelik bizim zamanımızda öyle yastık filan da yoktu. Ben hiç yastık kullanmadım!"
Yayın tarihi: 08.09.2010
382
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.