Magazin

Benim için seks önemli

Benim için seks önemli

İngiliz aktris Martine McCutcheon'ın göründüğü kadar masum ve sevgi dolu olduğunu mu düşünüyorsunuz? Eğer böyle bir fikre sahipseniz, fikirlerinizi yeniden yapılandırmanızda fayda var.

Tüm dünyanın kendi halinde, masum, sessiz sakin genç bir kız olarak tanıdığı Martine McCutcheon, özel hayatına ilişkin çok ilginç açıklamalarda bulundu.

Aslında göründüğü gibi bir karaktere sahip olmadığını belirten 31 yaşındaki Martine, bir erkeğe aşık olup da tüm hayatını onun peşinde koşarak geçirecek bir tip olmadığını belirtti.

"Karşı cinsle ilişkilerimde erkek gibiyimdir. Genellikle ilişkilerde seks ve fiziksel doyuma önem veririm. Duygusallık benim için en son plandadır" diyen Mccutcheon, "30 yaşımı geçtim ve artık kendime çok daha fazla güveniyorum. Yeni yaş döneminin verdiği olgunluğu içimde hissederek, ilişkilere ve erkeklere çok daha farklı bir açıdan bakıyorum. İlişkilerde benim için önemli olan tek şey seks ve cinselliktir. Bunu dışındaki herşey geri plandadır" ifadelerini kullandı.
Yayın tarihi: 28.04.2008
323
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.