Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Benim için dün yoktur önemli olan şu andır

Benim için dün yoktur önemli olan şu andır

Veliefendi Hipodrumu'nda düzenlenen 80. Gazi Koşusu'nda sahneye çıkan Gülşen, ayrılıkla sonuçlanan Erol Köse aşkıyla ilgili sorulara, "Dünü düşünerek yaşayamayız. Şu an her şey güzel gidiyor" dedi.

İbrahim Tatlıses'le birlikte Veliefendi Hipodrumu'nda düzenlenen 80. Gazi Koşusu'nda sahneye çıkan Gülşen, bu kez gazetecilerden kaçmadı. Erol Köse ile yaşadığı yasak aşkla ilgili soruları yanıtlayan Gülşen şunları söyledi: "Bundan sonra sadece işimle ilgili şeyler olacak benim hayatımda. Sadece bunlarla ilgili konuşacağım. Sorumlu olduğum milyonlarca insan var, beni seven. Haftanın her günü yurtdışı veya yurtiçinde konser veriyorum. Beni ilgilendiren şey insanların bana beslediği sevgi. Ben şunu anladım. Sokaktaki insan beni anladığını söylüyor. Herkes her şeyin farkında. Ben şu anda çok iyiyim. Benim iyi olmama sebep olacak milyonlarca insan var...

Konserlerimde de bu sevgi selini yaşıyorum. Bu konuda yorum yapanlar oldu. Ben söylemem gereken her şeyi basın toplantımda açıkladım. Herkesin düşüncesi kendisine aittir. Kimseye cevap vermiyorum. Kapanmış bir konudur, konuşulacak bir şey yok benim için. Hayatta her şey yaşanabilir. Hepimiz insanız önemli olan şu andır. Şu an ne hissettiğimi soracak olursanız her şey çok yolunda. Benim için hayat şu andan ibarettir. Dünü düşünerek yaşayamayız, bu bir kayıptır. Her anlamda söylüyorum bunu. Yarını da düşünemeyiz. Şu an her şey güzelse yarın da öyle olacaktır benim için..."

Gülşen, Bodrum ve Kuşadası'ndaki konserlerinde korumalarla gazeteciler arasında yaşanan gerginlikle ilgili de, "Kuşadası'ndaki konserde beni koruyanlardan kimseyi tanımıyorum. Hiçbir zamanda koruma ordusuyla dolaşmadım. Çünkü Allah'ım var, beni Allah koruyor. Ayrıca beni sizden mi, dinlemeye gelen sevenlerimden mi koruyacaklar? Ben onlara gereken cevabı verdim. Orada çıkan kargaşayı geç fark ettim. Yanlış bir muamele yapıldığını sonradan öğrendim. Ben onların adına sizden özür diliyorum" dedi.

AYRILMADILAR İDDİASI
Bu arada magazin kulislerinde Erol Köse ile Gülşen'in ayrılmadıkları konuşuluyor. Kulaktan kulağa yayılan iddiaya göre, ikilinin sık sık telefonla konuştukları, Köse'nin eşini kandırmak için bir oyun olduğu söyleniyor. Ancak Gülşen'in Bodrum konseri bitiminde kameralara "Aşk bir haftada biter mi" demesi üzerine ikilinin telefonda kavga ettiği, Köse'nin "Ne yapıyorsun, nasıl anlaştığımızı unuttun mu" diyerek Gülşen'e sert çıkıştığı iddialar arasında.
(Hürriyet)
461
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.