Magazin

Benim için de 'ilk regl partisi' yapıldı

Benim için de 'ilk regl partisi' yapıldı

Şarkıcı Pınar Aylin, hayatıyla ilgili ilginç bir ayrıntıyı açıkladı.

Şarkıcı Pınar Aylin, Kanaltürk'te yayınlanan 'Orada Neler Oluyor' programında hayatıyla ilgili ilginç bir ayrıntıyı açıkladı:

"Ankara'da psikolog bir regl olup genç kızlığa adım atan kızı için bir parti düzenledi, millet ayağa kalktı. Ne var bunda? Bu ilk değil ki. Ben İzmirliyim. Bizim İzmir'de böyle şeyler yapılır. 20 yıl önce ilk kez regl olduğumda babam ile annem tüm arkadaşlarımı ve akrabalarımı eve davet etti. En sevdiğim yemekler yapıldı. Annem en şık elbisemi giydirdi. Ev süslendi. Benim genç kızlığa adım atışım müzikli, eğlenceli, yemekli kutlandı. Hatta video kayıtları duruyor. Arada bir izleyip gülüyorum. Ben de aynı kutlamayı kızım Maya için yapacağım. Maya genç kızlığa adım attığı gün evde büyük bir parti vereceğim. Bu sünnet kadar önemli bir şeydir" dedi.

Mağara erkeği bile daha erkek!
Uzun zamandır yalnız olduğunu da sözlerine ekleyen Aylin "Ülkede ekonomik kriz var diyorlar. Ama yalnızca para anlamında kriz yaşamıyoruz. Bence ciddi bir erkek krizi de var. Ortada flört edecek, evlenecek düzgün erkek kalmadı. Etraf kadın parası yiyen tiplerle doldu. Haydi ekonomik kriz günün birinde geçip gidecek, peki erkek krizini nasıl çözeceğiz. Mağara devrindeki erkekler bile daha erkekmiş. Avlandığını evine getirip eşiyle, çocuğuyla paylaşırmış. Şimdikiler beraberliklere 'kadından ne koparırız' diye yaklaşıyorlar" dedi.
(Vatan)
Yayın tarihi: 07.11.2008
453
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.