Magazin

Benim de selülitim var

Benim de selülitim var

“Ayşe&Alişan” programının ilk konuğu Bülent Ersoy oldu. Ünlü isimlerin selülitli görüntüleri hakkında konuşan sanatçı, “Benim de selülitim var” dedi.

bülent ersoy

Star Tv’nin yeni sabah programı “Ayşe&Alişan”, dün ekrana gelmeye başladı. Ayşe Özyılmazel ile Alişan’ın sunduğu programın ilk konuğu, Bülent Ersoy’du. Aşk, müzik ve magazin dünyası hakkında konuşan üçlünün sohbet konuları arasında, son dönemde gündemi meşgul eden tartışmaları da vardı. Kendisinde de selülit olduğunu açıklayan Bülent Ersoy, yurtdışında tatil yaptığı için görüntülenmediğini söyledi: “Benim de selülitim var. Ama ben tekneyle yurtdışına çıkıyorum, o nedenle görüntülenmiyorum. Bizim basın mensubu arkadaşlarımız çok cevval oldukları için Deniz Seki’yi fotoğraflamışlar. Gülben Ergen’le terzide, kuliste, provada beraber soyunduğumuz için o görüntüleri santimetrekaresine kadar bilirim. Gülben’in hakikaten güzel bir vücudu varmış, bu nasıl çıkmış, şaşırdım.”

Bazen Berk Bey'e babişko derim
Bülent Ersoy, genç sevgilisi Berk Yılmaz’la ilişkisi hakkında da konuştu: “Ben sevgiden ziyade saygıya önem veririm. Yaşı ne kadar küçük olursa olsun erkeğe saygı duymak lazım. Berk Bey, tabanında çok temiz bir ruh taşıyor. Böyle yaş farkı olan birlikteliklerde insanlar hemen bir menfaat ararlar ama ben bunlara hiç prim vermem. Ben kaç yaşında insanım, çok seçiciyim. Tek eşliliğe çok önem veririm. Dışarıdan çok soğuk gözüküyorum ama soğuk değilim. Tabii biraz sevimsizimdir. Yüreğimde çok küçük bir çocuk var. Bazen uykudan falan kalkmışsam Berk Bey’e ‘Babişko’ derim, içimden çocukluk yapmak gelir. Şu an evliliği düşünmüyorum. Gündemimde yok. İlerleyen günlerde neler olur, bilmiyorum.”

Ben iyiyim hocam
Ayşe Özyılmazel, geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’ın programına konuk olmuş, Ali Taran’la biten evliliğini anlatırken gözyaşlarına boğulmuştu. Taran da yayının ardından Twitter’ına “Kötü reklam lezzetsizdir” diye yazmıştı. Bülent Ersoy, o olayı hatırlatarak Özyılmazel’e “Biz insanız, ağlayabiliriz. Bunun reklamı olur mu? Ağlanır da gülünür de. O reklamcı adam bunu neden büyüttü?” diye sordu. Özyılmazel’in yanıtı “İyiyim hocam. Hiçbir şey umurumda değil” oldu.


Hürriyet-Kelebek

Yayın tarihi: 03.07.2012
871
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.