Magazin

Beni Seray'la karıştırmayın

Beni Seray'la karıştırmayın

Asena, çıkardığı albümdeki sesin kendisine ait olmadığı yönünde çıkan dedikodularla ilgili olarak 'Ben Seray Sever değilim. Ben onunla karıştırmayın' diyerek iğneli bir cevap verdi.

Ünlü oryantalin fotoları sağda

Ünlü oryantal Asena, Colony Outlet ve Yaşam Merkezi'nin katıldığı tanıtımda kadınların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Cafe Mel'de gerçekleştirilen etkinlikte Asena önce sevenlerine bol bol imza dağıttı. Hayranlarının dans isteğini kırmayan Asena üzerindeki şık kıyafetiyle piste çıkıp alkışlar eşliğinde kısa bir oryantal dans gösterisi de sergiledi. İlk defa böyle bir kıyafetle dans ettiğini söyleyen Asena 'Bu elbiseyle ancak bu kadar oluyor. İnşallah sizi hayal kırıklığına uğratmamışımdır' dedi.

HADİSE STAR OLABİLİR
Babasıyla ilgili kendisine yöneltilen hiçbir soruya cevap vermeyen Asena, 'Eurovision'a Sibel Tüzün değil, Hadise gitmeliydi' şeklinde çıkan haberler konusunda ise şöyle dedi: 'Ben sadece 'Hadise'nin sesi de dansı da çok güzel. O gitseydi güzel olabilirdi' dedim. Ayrıca Hadise gerçekten çok başarılı. Eğer doğru taktiklerle yol alırsa gerçekten bir dünya starı olabilir, parlak bir ışığı var çünkü.'

BENİ SERAY SEVER'LE KARIŞTIRMAYIN
Asena çıkardığı albümdeki sesin kendisine ait olmadığı yönünde çıkan dedikodulara ise "Ben Seray Sever değilim. Ben onunla karıştırmayın" diyerek iğneli bir cevap verdi.
Yayın tarihi: 12.03.2006
342
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.