Magazin

Beni seks kölesi yapacaktı

Beni seks kölesi yapacaktı

Aksiyon filmlerinin ünlü yıldızı Steven Seagal'ın başı fena halde derde girdi.

Aktörün, 23 yaşındaki asistanı eski manken Kayden Nguyen, kendisini "seks" kölesi olarak kullandığı, yasadışı ticareti yaptığı ve çalışanına kötü davrandığı iddialarıyla aktör hakkında 1 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

Steven Seagal ile isteyen herkesin üye olabileceği craiglist.com adlı site aracılığıyla tanıştığını söyleyen Nguyen, aktörün kişisel asistanı olarak işe alındığını belirtti.

Nguyen'in dava dosyasında yer alan iddiaları şöyle: "Benden önce Seagal'ın iki tane Rus asistanı varmış. Onlardan biri istifa edince Seagal da beni işe aldı. Ama asıl amacı sonradan ortaya çıktı. Seagal bana 7 gün 24 saat sekse hazır olmam gerektiğini söyledi. Hatta çalışmaya devam eden Rus asistanıyla sevişirken onları izlemeye zorladı."

Kayden Nguyen'in ifadesinde şu sözler de yer aldı: "Tanıştığımız ilk gece bana "seks oyuncağı" muamelesi yaptı. Ellerini eteğimin altına soktu. Göğüslerimi okşamaya çalıştı."

Yine dosyadaki anlatıma göre Nguyen, ünlü aktör Seagal'ın kendisine "Karım seninle birlikte olmama aldırmaz" dediğini de öne sürdü.

Nguyen, Steven Seagal'ın kendisini yasadışı ilaçlar kullanmaya zorladığını da söyledi.

Steven Seagal ise avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada tüm bu iddiaların "tamamıyla uydurma olduğunu ve gerçeğin zerresini bile barındırmadığını" belirtti.


(Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.04.2010
433
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.