Magazin

'Beni sarsacak erkek arıyorum'

'Beni sarsacak erkek arıyorum'

Seksi aktris Olga Kurylenko, hayatına kendisini sallayıp titretecek ve canlandıracak bir erkeğin girmesini istediğini söyledi.

Güncellenme tarihi:
Yoksul bir yaşam sürdürürken bir metroda keşfedilip birden bire kendini moda dünyasının kalbi Fransa'da buldu. Eski ve yamalı elbiseler giymek zorunda kaldığı için ağlayan küçük kız, artık podyumların ışıltılı meleklerinden biriydi. Sonra yine aynı hızla bir film yıldızına dönüştü. Bu arada aşık olup evlendi ve boşandı. Hem de iki kez. Üstelik bütün bunları sadece 28 yıla sığdırdı Olga Kurylenko. Yeni James Bond filmi Quantum of Solace'de oynayacağı açıklandığı andan itibaren de dünya magazin medyasının gözü onun üzerinde. Büyük bir heyecanla filmin gösterime girmesini bekleyen Kurylenko, bir yandan da birbiri ardına gelen röportaj tekliflerini değerlendirip konuştuğu her gazeteciye ilginç açıklamalar yapıyor. The Sun gazetesiyle konuşan Kurylenko, hayatına, kendisini sallayıp titretecek ve canlandıracak bir erkeğin girmesini istediğini söyledi. Şu anda bir erkek arkadaşı olmadığını söyleyen Kurylenko "İki kez evlenip boşandım ama bu beni korkutmadı. Önemli olan benim onlara aşık olmamdı. Birine aşık olduğunuz için pişmanlık duyamazsınız." Fransız moda fotoğrafçısı Cedric Van Mol ile henüz 19 yaşındayken evlenen Kurylenko'nun bu evliliği sadece 4 yıl sürdü. Ardından 2006'da Amerikalı işadamı Damian Gabrielle ile dünyaevine giren Kruylenko'nun bu beraberliği de geçen yıl sona erdi. Güzel yıldız boşandığı eşleriyle ilgili olarak "Hayatımın bir bölümünü onlarla geçirdiğim için memnunum. Eğer geriye dönüşü olsaydı aynı şeyi yine yapardım" dedi. Kurylenko sözlerini şöyle sürdürdü: "İki eski eşim de farklı milletlerdendi. Ama ikisi de son derece ilginç insanlardı. Ben boşanmayı bir başarısızlık olarak görmüyorum. Bu sadece bir hikayenin sonu." (Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.10.2008
347
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.